De onthulling van het muurgedicht Wevershuisje
Op initiatief van het Wevershuisje en in samenwerking met Beter Wonen en de gemeente Almelo, is er een vierde muurgedicht gerealiseerd in de Almelose binnenstad!
De onthulling van het muurgedicht vond plaats op vrijdag 10 oktober om 16.00 uur.
U was van harte welkom.
‘Klein Museum’ is de toepasselijke titel van dit vierde muurgedicht, gerealiseerd op een in het oog springende locatie bij het Wevershuisje. Het gedicht, van de Almelose dichter Hendrikje Koersen, is aangebracht door de kunst- en decoratieschilder Freddy Hoevers. Dit prachtige initiatief en samenwerkingsverband heeft geleid tot een verfraaiing van het Wevershuisje en van de Kerkengang. Een pareltje in het Almelose centrum.
Peter van der Hout, directeur van Beter Wonen en de wethouder van cultuur van de gemeente Almelo, Claudio Bruggink waren bij de onthulling . De dichter zal het gedicht toelichten en het voorlezen. Mevrouw Huige, die samen met haar man in stilte het Wevershuisje jarenlang heeft ondersteund, zal het gedicht onthullen. Na afloop was er een hapje en een drankje.
Na afloop samen even het glas te heffen op deze feestelijke gebeurtenis.
Decoratieschilder Freddy Hoevers in gesprek met Peter van der Hout, directeur van Beter Wonen
Even een traantje weg pikken zo emotioneel was ze
Ik weet nergens iets van
Peter van der Hout was zeer blij er mee
de wethouder van cultuur van de gemeente Almelo, Claudio Bruggink
He nog een fotograaf zeker undercover
Mevrouw Huige, die samen met haar man in stilte het Wevershuisje jarenlang heeft ondersteund, zal het gedicht onthullen