Jubileumconcert Orkest van Almelo.

Jubileumconcert Orkest van Almelo.

Op zaterdag 29 november vierde het Orkest van Almelo haar jubileum met een spectaculair concert in het Theaterhotel Almelo. Al vroeg in de avond vulde de foyer zich met verwachtingsvolle gasten, terwijl het orkest achter de coulissen de laatste voorbereidingen trof. De sfeer was warm en bruisend, alsof iedereen wist dat er iets bijzonders stond te gebeuren.

In de foyer speelde het jeugd orkest van Almelo en zorgde ervoor dat de sfeer er voor aanvang al goed in zat.

Toen de lichten in de zaal langzaam doofden en het orkest de eerste tonen inzette, viel er een bewonderende stilte. De avond opende met een meeslepend orkestwerk dat meteen liet horen waarom dit ensemble al zoveel jaren een begrip was.

Even later verscheen Esmée Schreurs op het podium. De voormalige winnares van The Voice Kids betoverde het publiek met haar heldere, ontroerende stem. Haar optreden werd gevolgd door Roy Otten en Hans Welling, die met hun krachtige en emotionele zang de zaal wisten te raken. Mensen hielden hun adem in, alsof ze geen seconde wilden missen.

Daarna namen Martijn en Stefan Blaak plaats achter de vleugels. De broers lieten de toetsen dansen onder hun vingers en creëerden een bijna magische sfeer. Het leek alsof de muziek even de tijd stilzette.

Het programma wisselde tussen orkestrale pracht, indrukwekkende zang en adembenemende pianomuziek. Elk optreden bracht een nieuwe verrassing en een nieuwe golf van bewondering door de zaal.

Aan het einde van de avond barstte een daverend applaus los. Het publiek stond op, het orkest glimlachte trots, en overal klonk dezelfde gedachte: dit jubileumconcert zou nog lang in ieders herinnering blijven.

Fotoreportage door Roel Immink voor www.twentsefotosite.nl

 

Dit bericht is gepost in Nieuws. Bookmark de link.